Betsafe – Przegląd

Betsafe jest prawdopodobnie najbardziej popularnym bukmacherem w Europie. Ta szwedzka firma oferuje początkowo zakłady na cały rynek europejski. Na stronie https://betsafe.com.pl/kasyno/ dostępnych jest wiele języków. Od tego czasu bukmacher stworzył fantastyczną rzeszę entuzjastów zakładów sportowych w Europie. I wszyscy oni chwalą profesjonalizm, z jakim działa Betsafe. Przyjazność dla użytkownika strony internetowej oraz dostępna obsługa klienta sprawiają, że każdy gracz czuje się mile widziany w Betsafe.

Betsafe: sklep z zakładami o jasnych celach

Historia Betsafe rozpoczęła się w 2019 roku, kiedy to założyciel Anders Strem postanowił podzielić się swoją wiedzą na temat zakładów sportowych z innymi entuzjastami. Betsafe miał być platformą z odpowiednią mieszanką zakładów i użytecznych informacji. Ponieważ potrzebujesz statystyk i tym podobnych, aby dokonać właściwych przewidywań. Mając na uwadze tę podstawową ideę, Betsafe postawił sobie kilka celów:

  • Stworzenie przyjaznej dla użytkownika platformy, na której gracze mogą stawiać zakłady w dowolnym miejscu i czasie.
  • Oferuje dużą liczbę zakładów, tak aby każdy fan sportu miał w czym wybierać.
  • Przyjazna i profesjonalna obsługa klienta.
  • Betsafe jest stale aktualizowany, więc zakłady piłkarskie zawsze pozostają interesujące.
  • Dzielą się oni wiedzą i informacjami, aby pomóc graczom w dokonaniu udanego zakładu.

Te ambicje są wspaniałe, ale czy Betsafe usprawiedliwia wszystko? Jeśli spojrzeć na nagrody, bukmacher wygrywał w ostatnich latach. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Gablota z nagrodami Betsafe jest dobrze zaopatrzona w tytuły takie jak ‘Gaming Sports Operator of the Year’, ‘Sports Betting Operator of the Year’ oraz ‘Socially Responsible Operator of the Year’.

Zakłady w komfortowym środowisku Betsafe

Gdy tylko wejdziesz na stronę bukmachera online Betsafe, od razu poczujesz, że podejmujesz ryzyko. Projekt strony tworzy odpowiednią atmosferę, przede wszystkim dzięki pięknym zdjęciom bitewnym z boisk sportowych. Dzięki rozpoznawalnym kolorom (zielony, czarny i biały) od razu wiadomo, że trafiłeś do Betsafe. Bukmacher udowadnia, że piękny design nie musi odbywać się kosztem łatwości obsługi. Strona jest przejrzysta, a każdy odwiedzający może łatwo poruszać się po poszczególnych menu.

Kiedy po raz pierwszy odwiedzisz platformę Betsafe, poświęć trochę czasu na zapoznanie się z układem biura bukmachera. Bukmacher pokazuje wiele (przydatnych) informacji na stronie głównej. W ten sposób możesz natychmiast zobaczyć, które mecze są na żywo, a które dopiero się rozpoczną. Ponadto, biuro bukmacherskie zwraca szczególną uwagę na ważne turnieje i rozgrywki, takie jak Liga Mistrzów czy Liga Europy. Wiesz już, na co chcesz postawić? Dzięki poręcznej funkcji wyszukiwania znajdziesz mecz lub zawody, na które chcesz postawić. Jednak z pewnością interesujące może być samo zastanawianie się nad grami sportowymi, na które bukmacher zwraca uwagę. Nowi gracze mogą oczywiście założyć darmowe konto w Betsafe. Za pomocą przycisku rejestracji możesz szybko utworzyć swoje konto gracza i od tego momentu

Zakłady przez komórkę w Betsafe

Skończyły się czasy, gdy gracze chcieli obstawiać zakłady sportowe tylko w domu, przed komputerem. Bo nawet jeśli jesteś uzależniony od swojego tabletu czy telefonu komórkowego, to czasem masz ochotę postawić zakład. A w Betsafe możesz to zrobić bez problemu. Jeśli wejdziesz na mobilną stronę Betsafe z telefonu lub tabletu, prawie nie zauważysz różnicy w stosunku do “normalnej” strony. Możesz łatwo poruszać się po stronach i od razu obstawiać popularne dyscypliny sportowe.

Oprócz regularnej strony mobilnej, bukmacher uruchomił także aplikację Betsafe. Za pośrednictwem aplikacji można obstawiać zakłady na żywo lub przed meczem, a każdego roku można śledzić na żywo ponad 10 000 meczów sportowych. Nie musisz więc niczego przegapić, gdy jesteś poza domem. Wygodne jest również to, że Betsafe informuje Cię o meczach, które wybierasz za pomocą powiadomień. I oczywiście aplikacja jest całkowicie bezpieczna, więc możesz spokojnie obstawiać. Aplikacja Betsafe jest odpowiednia dla wszystkich urządzeń Apple i Android, choć nie znajdziesz jej w sklepie Google Play. Dla użytkowników Androida, instrukcje jak zainstalować aplikację na swoim telefonie są dostępne na stronie Betsafe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *